
Tarjoukset päivitetään: 4.7.2026. Meidän mainostajilta ★ Arviot on tuotettu useista lähteistä, mukaan lukien kauppiaan toimittamat tiedot ja julkisesti saatavilla olevat tiedot.
Molton Brown Re-Charge Black Pepper Eau de Toilette - 100 ml on voimakas ja tyylikäs miesten tuoksu, joka avautuu mausteisella kärjellä ja sulkeutuu lämpimään, puumaisuuteen.
Tämä Eau de Toilette miehille (100 ml) tuo alkutuoksuna esiin mustapippurin, inkiväärin ja sitruunan, jotka luovat raikkaan ja pirteän alun. Sitruunan kirpeys tasapainottaa mausteisten vivahteiden energiaa.
Tuoksun sydämessä avautuvat korianteri, basilika ja orvokki, jotka tuovat aromaattista syvyyttä ja yrttimäistä lämpöä. Keskiosan nuotit pehmentävät kärjen terävyyttä ja luovat moniulotteisuutta.
Pohjatuoksuna vetiver ja tammimassa (oak moss) tarjoavat maanläheisen, puumaisen ja pitkäkestoisen lopetuksen, joka korostaa tuoksun maskuliinista ja viettelevää luonnetta. Kestävyys ja jälkivaikutus ovat mainiot.
Molton Brown Re-Charge Black Pepper sopii niin arkeen kuin iltaan, erityisesti viileämpinä vuodenaikoina. Huomioithan, että yksittäisten tarjousten sisältö voi vaihdella.
Tärkeimpiä myyntivaltteja ovat mustapippurin korostus, mausteinen sydän ja vahva vetiver-oak moss -pohja sekä käytännöllinen 100 ml -koko, joka on helppo ottaa mukaan.
Käyttövinkkejä: suihkauta heti suihkun jälkeen raikkaan alun saamiseksi, käytä iltaisin lisätäksesi läsnäoloa tai valitse se allekirjoitusaromaksesi työtilanteisiin.
Kokoamme tuotteet, hinnat ja kauppiaat yhteen paikkaan, jotta löydät tarvitsemasi, voit vertailla tarjouksia ja säästää.
Teknisten rajoitteiden vuoksi, Kelkoo ei voi taata kauppiaiden toimittaman informaation täydellisyyttä tai tarkkuutta. Tästä ja Kelkoon toiminnan luonteesta johtuen, Kelkoon sivustolla näkyvissä tiedoissa saattaa ilmetä eroavaisuuksia kauppiaan sivuilla näkyviin tietoihin verrattuna. Tällaisissa tilanteissa kauppiaan sivuilla oleva tieto on oikea. Hinnat sisältävät arvonlisäveron sekä muut mahdolliset maksut. - Learn more