
Asiakkaamme rakastavat
46,50 € kauppiaalta Notino.fi
Tarjoukset päivitetään: 6.8.2026. Meidän mainostajilta ★ Arviot on tuotettu useista lähteistä, mukaan lukien kauppiaan toimittamat tiedot ja julkisesti saatavilla olevat tiedot.
Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask (150 ml) on tehokas kasvonaamio, joka yhdistää kurpitsan entsyymit ja AHA-hapot tasaisemman ja pehmeämmän ihon saavuttamiseksi.
Tuote toimitetaan 150 ml purkissa ja sen naamioitu koostumus tarjoaa syvässä, mutta hellävaraisessa kuorinnassa toimivan hoidon.
Kaava sisältää Alpha Hydroxy Acid -happoja (AHA), jotka auttavat poistamaan kuolleita ihosoluja kemiallisesti, kun taas kurpitsan entsyymit edistävät luonnollista pinnan kirkastumista.
Naamio on suunniteltu tasoittamaan ja tasapainottamaan ihoa ja se voi auttaa hyperpigmentaation hoidossa ja ihon sävyn yhtenäistämisessä.
Huomioithan, että yksittäisten tarjousten sisältö voi vaihdella; tarkista aina myyjän tuotetiedot ennen ostoa.
Käyttötilanteet: Levitä puhdistetulle iholle kerran tai kaksi viikossa intensiivisen hoidon tarjoamiseksi tai käytä paikallisesti pigmenttimuutoksiin ja epätasaisuuksiin.
Tärkeimmät myyntivalttina ovat AHA-happojen kemiallinen kuorinta, kurpitsan entsyymien luonnollinen vaikutus sekä naamion pehmentävät ja tasapainottavat ominaisuudet.
Sopii henkilölle, joka etsii tehokasta kuorintahoitoa parantamaan ihon rakennetta ja sävyä.
Kokoamme tuotteet, hinnat ja kauppiaat yhteen paikkaan, jotta löydät tarvitsemasi, voit vertailla tarjouksia ja säästää.
Teknisten rajoitteiden vuoksi, Kelkoo ei voi taata kauppiaiden toimittaman informaation täydellisyyttä tai tarkkuutta. Tästä ja Kelkoon toiminnan luonteesta johtuen, Kelkoon sivustolla näkyvissä tiedoissa saattaa ilmetä eroavaisuuksia kauppiaan sivuilla näkyviin tietoihin verrattuna. Tällaisissa tilanteissa kauppiaan sivuilla oleva tieto on oikea. Hinnat sisältävät arvonlisäveron sekä muut mahdolliset maksut. - Learn more