
Tarjoukset päivitetään: 12.6.2026. Meidän mainostajilta ★ Arviot on tuotettu useista lähteistä, mukaan lukien kauppiaan toimittamat tiedot ja julkisesti saatavilla olevat tiedot.
Mario Badescu Face Spa Facial Spray with Aloe, Sage and Orange Blossom (118 ml) on raikastava kasvosuihke, joka tarjoaa tasapainottavaa hoitoa iholle nopeasti ja vaivattomasti.
Tämä 118 ml:n kasvosuihke on suunniteltu toimimaan kosteuttavan ja rauhoittavan toner-tyyppisenä hoitotuotteena, joka sopii osaksi päivittäistä kasvohoitorutiinia.
Suihke sisältää aloe veraa, salviaa ja appelsiininkukkaa, jotka yhdessä edistävät ihon luonnollista tasapainoa ja auttavat vähentämään kiristävää tunnetta. Pakkaustyyppi on kätevä spray, joka mahdollistaa tasaisen ja miellyttävän levityksen kasvoille.
Mario Badescu Face Spa -kasvosuihke sopii niin ennen ihohoitotuotteiden levitystä kuin niiden päälle viimeistelemään meikin tai virkistämään ihoa päivän mittaan. Sen tasapainottava vaikutus tekee siitä hyvän valinnan monille ihotyypeille.
Käyttötarkoituksia voivat olla esimerkiksi ihon kosteutuksen lisääminen kuuman päivän jälkeen, meikin kiinnittäminen tai rauhoittava lisä kuivalle ja herkälle iholle. Tuote sijoittuu luontevasti terveys- ja apteekkituotteiden, peseytymiseen liittyvien tavaroiden ja kasvohoidon kategoriassa.
Keskeiset myyntivalttinsa ovat raikas koostumus, helppokäyttöinen spray-pakkaus ja 118 ml:n koko, joka sopii sekä kotiin että matkalle.
Valitse Mario Badescu Face Spa -kasvosuihke, kun haluat nopeasti virkistävän ja tasapainottavan hoidon kasvoillesi arjessa tai matkalla.
Teknisten rajoitteiden vuoksi, Kelkoo ei voi taata kauppiaiden toimittaman informaation täydellisyyttä tai tarkkuutta. Tästä ja Kelkoon toiminnan luonteesta johtuen, Kelkoon sivustolla näkyvissä tiedoissa saattaa ilmetä eroavaisuuksia kauppiaan sivuilla näkyviin tietoihin verrattuna. Tällaisissa tilanteissa kauppiaan sivuilla oleva tieto on oikea. Hinnat sisältävät arvonlisäveron sekä muut mahdolliset maksut. - Learn more