
Asiakkaamme rakastavat
195,00 € kauppiaalta Sokos.fi
Tarjoukset päivitetään: 17.6.2026. Meidän mainostajilta ★ Arviot on tuotettu useista lähteistä, mukaan lukien kauppiaan toimittamat tiedot ja julkisesti saatavilla olevat tiedot.
Maison Margiela Flying Eau de Parfum (100ml) on tyylikäs unisex-tuoksu Maison Margiela Replica -kokoelmasta, julkaistu vuonna 2017.
Tämä 100 ml Eau de Parfum avautuu raikkaalla bergamotilla ja paljastaa keskinotessaan pehmeän myskin, mikä antaa tuoksulle sekä kirkkaan alun että lämpimän, pysyvän pohjan.
Unisex-niche-tuoksuna Flying sopii niille, jotka haluavat modernin ja erottuvan tuoksun ilman sukupuolirajoja. Sitruunaisia vivahteita voidaan pitää tämän tuoksun omintakeisena signatuurina.
Tuoksu on monikäyttöinen: se toimii arjessa, työssä ja iltaisin, sillä se säilyttää raikkauden mutta ei ole päällekäyvä.
Huomioithan, että yksittäisten tarjousten sisältö voi vaihdella, joten tarkista myyjän tiedot aina ennen ostoa.
Flying sopii erityisesti niille, jotka haluavat helpon mutta hienostuneen tuoksun, joka toimii hyvin niin virallisissa kuin rentoissakin tilanteissa ja täydentää eri tyylejä vaivattomasti.
Lyhyesti: Maison Margiela Flying tarjoaa raikkaan sitrussignatuurin ja pehmeän myskin pohjan, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan niche-tuoksujen ystäville.
Teknisten rajoitteiden vuoksi, Kelkoo ei voi taata kauppiaiden toimittaman informaation täydellisyyttä tai tarkkuutta. Tästä ja Kelkoon toiminnan luonteesta johtuen, Kelkoon sivustolla näkyvissä tiedoissa saattaa ilmetä eroavaisuuksia kauppiaan sivuilla näkyviin tietoihin verrattuna. Tällaisissa tilanteissa kauppiaan sivuilla oleva tieto on oikea. Hinnat sisältävät arvonlisäveron sekä muut mahdolliset maksut. - Learn more