
Asiakkaamme rakastavat
87,50 € kauppiaalta Notino.fi
Tarjoukset päivitetään: 16.6.2026. Meidän mainostajilta ★ Arviot on tuotettu useista lähteistä, mukaan lukien kauppiaan toimittamat tiedot ja julkisesti saatavilla olevat tiedot.
Gucci Flora Gorgeous Orchid Eau de Parfum - 50ml tarjoaa naisellisen ja elegantin tuoksun, jossa pehmeä vanilja kohtaa trooppisen orkidean.
Tämä 50 ml:n pullo on nestemäinen parfyymi sumutuspullossa, suunniteltu naisille, jotka haluavat modernin ja kukkaisan tuoksusignatuurin.
Tuoksun alku on lämmin ja kutsuva, kun vaniljan ylätonit levittävät pehmeää makeutta ja miellyttävää sävyä.
Tuoksun sydämessä orkidea antaa aromille ylellisen ja eksoottisen kukkaisen luonteen, joka täydentää vaniljan pehmeyttä hienovaraisesti.
Ainesosaluettelo sisältää Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Aqua/Water/Eau sekä hajusteita kuten Hydroxycitronellal, Linalool ja Coumarin, jotka yhdessä luovat moniulotteisen ja pitkäkestoisen kokemuksen.
Sumutin mahdollistaa tarkan ja helpon annostelun, ja 50 ml on kätevä koko niin arkeen kuin matkallekin.
Käyttötilanteita: Gucci Flora Gorgeous Orchid sopii mainiosti romanttisille illallisille, juhliin tai tilanteisiin, joissa haluat tehdä pehmeän mutta mieleenpainuvan vaikutuksen.
Tärkeimmät ominaisuudet
Teknisten rajoitteiden vuoksi, Kelkoo ei voi taata kauppiaiden toimittaman informaation täydellisyyttä tai tarkkuutta. Tästä ja Kelkoon toiminnan luonteesta johtuen, Kelkoon sivustolla näkyvissä tiedoissa saattaa ilmetä eroavaisuuksia kauppiaan sivuilla näkyviin tietoihin verrattuna. Tällaisissa tilanteissa kauppiaan sivuilla oleva tieto on oikea. Hinnat sisältävät arvonlisäveron sekä muut mahdolliset maksut. - Learn more