
Tarjoukset päivitetään: 3.7.2026. Meidän mainostajilta ★ Arviot on tuotettu useista lähteistä, mukaan lukien kauppiaan toimittamat tiedot ja julkisesti saatavilla olevat tiedot.
Eucerin Sensitive Protect Dry Touch Sun Gel Cream SPF 50+ - 200 ml on voimakkaasti suojaava aurinkavoidegeeli-kasvovoide, joka on suunniteltu herkälle iholle ja tarjoaa luotettavan suojan UV-säteilyä vastaan.
Tämä suntan gel -tyyppinen tuote yhdistää geelin keveyden ja voiteen hoitavuuden, ja sen Dry Touch -jälkifiilis tekee ihosta mattapintaisen ja ei-rasvaisen nopeasti imeytymisen jälkeen.
SPF 50+ -suojakerroin tarjoaa sekä UVA- että UVB-suojan, mikä auttaa ehkäisemään aurinkoihottumaa ja pitkäaikaista auringon aiheuttamaa ihovauriota.
200 ml:n pakkauskoko on käytännöllinen arkeen ja matkoille, ja tuote soveltuu erityisesti reaktiiviselle sekä herkälle iholle, joka tarvitsee tehokasta mutta hellävaraista suojaa.
Huomioithan, että yksittäisten tarjousten sisältö voi vaihdella (***Please note that the contents of individual offers may differ), joten tarkista aina myyjän ilmoitus ennen ostoa.
Tärkeimpiä myyntivalteita ovat korkea suoja, laaja UVA/UVB-kattavuus ja miellyttävä kuiva viimeistely, jotka tekevät tuotteesta erinomaisen valinnan kesäaktiviteetteihin ja arkeen.
Tuotteen käyttötilanteita voivat olla rannalla oleskelu, ulkoilu, urheilu ja päivittäinen ulkoilu, jolloin herkkä iho tarvitsee varmaa suojaa.
Pikatiedot:
Kokoamme tuotteet, hinnat ja kauppiaat yhteen paikkaan, jotta löydät tarvitsemasi, voit vertailla tarjouksia ja säästää.
Teknisten rajoitteiden vuoksi, Kelkoo ei voi taata kauppiaiden toimittaman informaation täydellisyyttä tai tarkkuutta. Tästä ja Kelkoon toiminnan luonteesta johtuen, Kelkoon sivustolla näkyvissä tiedoissa saattaa ilmetä eroavaisuuksia kauppiaan sivuilla näkyviin tietoihin verrattuna. Tällaisissa tilanteissa kauppiaan sivuilla oleva tieto on oikea. Hinnat sisältävät arvonlisäveron sekä muut mahdolliset maksut. - Learn more