
Tarjoukset päivitetään: 10.7.2026. Meidän mainostajilta ★ Arviot on tuotettu useista lähteistä, mukaan lukien kauppiaan toimittamat tiedot ja julkisesti saatavilla olevat tiedot.
Navilock 20657 Kaapeli-lukko - High Security Teräslukko - 1,8M tarjoaa luotettavan suojan näytöille, tietokoneille, älypuhelimille ja tableteille.
Tämä musta Navilock 20657 yhdistää helppokäyttöisen numeroyhdistelmälukon ja kestävän hiiliteräskuidusta valmistetun kaapelin, jolloin laitteet pysyvät turvassa ilman avainta.
Kaapelin pituus on 1,8 metriä ja halkaisija 3 mm. Sen muovipinnoite suojaa laitteiden pintoja naarmuilta ja antaa riittävästi pituutta kiinnitykseen kiinteisiin kohteisiin.
Asennus ja käyttö ovat vaivattomia, ja yhdistelmälukko tekee avaimista turhia. Tuotteen paino on vain 86 g ja yksi kappale toimitetaan laatikossa, joten sen kuljettaminen ja säilytys on helppoa.
Paketti sisältää turvakaapelin ja teräslevyn kiinnitystä varten. Valmistusmaa on Taiwan, mikä viestii luotettavasta valmistuslaadusta.
Tyypillisiä käyttötapauksia ovat näyttöjen suojaaminen toimistossa, tietokoneiden lukitseminen julkisissa tiloissa sekä älypuhelimien ja tablettien suojaus messuilla tai kahviloissa.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Navilock 20657 on käytännöllinen ja kustannustehokas ratkaisu, kun haluat suojata kannettavat ja pöytälaitteesi arjessa.
Kokoamme tuotteet, hinnat ja kauppiaat yhteen paikkaan, jotta löydät tarvitsemasi, voit vertailla tarjouksia ja säästää.
Teknisten rajoitteiden vuoksi, Kelkoo ei voi taata kauppiaiden toimittaman informaation täydellisyyttä tai tarkkuutta. Tästä ja Kelkoon toiminnan luonteesta johtuen, Kelkoon sivustolla näkyvissä tiedoissa saattaa ilmetä eroavaisuuksia kauppiaan sivuilla näkyviin tietoihin verrattuna. Tällaisissa tilanteissa kauppiaan sivuilla oleva tieto on oikea. Hinnat sisältävät arvonlisäveron sekä muut mahdolliset maksut. - Learn more