Vaseline Käsien ja kynsien voide - Vahvemmat kynnet

Vaseline Käsien ja kynsien voide - Vahvemmat kynnet

Asiakkaamme rakastavat

2,65 € kauppiaalta S-kaupat.fi

  • Rikastettu keratiinilla kynsien vahvistamiseksi.
  • Sisältää Vaseline Jelly -mikrohelmiä kosteuden lukitsemiseksi.
  • Tee kynsistä 10x vahvemmat 2 viikossa.
  • Väkevä välittömästi kuivalle, kutiavalle iholle.
Hinta, edullisin ensin

Tarjoukset päivitetään: 2.7.2026. Meidän mainostajilta Arviot on tuotettu useista lähteistä, mukaan lukien kauppiaan toimittamat tiedot ja julkisesti saatavilla olevat tiedot.

Hintahistoria

Muut Vaseline tuotteet

Kokoamme tuotteet, hinnat ja kauppiaat yhteen paikkaan, jotta löydät tarvitsemasi, voit vertailla tarjouksia ja säästää.

Tietoa hakutuloksista

Teknisten rajoitteiden vuoksi, Kelkoo ei voi taata kauppiaiden toimittaman informaation täydellisyyttä tai tarkkuutta. Tästä ja Kelkoon toiminnan luonteesta johtuen, Kelkoon sivustolla näkyvissä tiedoissa saattaa ilmetä eroavaisuuksia kauppiaan sivuilla näkyviin tietoihin verrattuna. Tällaisissa tilanteissa kauppiaan sivuilla oleva tieto on oikea. Hinnat sisältävät arvonlisäveron sekä muut mahdolliset maksut. - Learn more

Kelkoo SAS 64-66 Rue des Archives 75003 Paris - France
Copyright © 2026 Kaikki oikeudet pidätetään.
A Logo Kelkoogroup company