Purito Seoul - Bambukäsittely ja pantenol 150 ml

Purito Seoul - Bambukäsittely ja pantenol 150 ml

Nro 46 myynnissäHinnan lasku-17%

Asiakkaamme rakastavat

13,26 € kauppiaalta Hobbyhall.fi

  • Hellä ja tehokas kasvojen puhdistusaine
  • Sisältää 5 % pantenolia (vitamiini B5)
  • Tukee ihon uudistumista ja kosteutusta
  • Poistaa epäpuhtauksia ja ylimääräistä öljyä
Hinta, edullisin ensin

Tarjoukset päivitetään: 2.7.2026. Meidän mainostajilta Arviot on tuotettu useista lähteistä, mukaan lukien kauppiaan toimittamat tiedot ja julkisesti saatavilla olevat tiedot.

Hintahistoria

Muut Purito tuotteet

Kokoamme tuotteet, hinnat ja kauppiaat yhteen paikkaan, jotta löydät tarvitsemasi, voit vertailla tarjouksia ja säästää.

Tietoa hakutuloksista

Teknisten rajoitteiden vuoksi, Kelkoo ei voi taata kauppiaiden toimittaman informaation täydellisyyttä tai tarkkuutta. Tästä ja Kelkoon toiminnan luonteesta johtuen, Kelkoon sivustolla näkyvissä tiedoissa saattaa ilmetä eroavaisuuksia kauppiaan sivuilla näkyviin tietoihin verrattuna. Tällaisissa tilanteissa kauppiaan sivuilla oleva tieto on oikea. Hinnat sisältävät arvonlisäveron sekä muut mahdolliset maksut. - Learn more

Kelkoo SAS 64-66 Rue des Archives 75003 Paris - France
Copyright © 2026 Kaikki oikeudet pidätetään.
A Logo Kelkoogroup company