
Asiakkaamme rakastavat
27,30 € kauppiaalta Hobbyhall.fi
Tarjoukset päivitetään: 10.6.2026. Meidän mainostajilta ★ Arviot on tuotettu useista lähteistä, mukaan lukien kauppiaan toimittamat tiedot ja julkisesti saatavilla olevat tiedot.
Skin1004 Madagascar Centella Asiatica 100 Ampoule (100ml) on kosteuttava ja rauhoittava kasvoseerumi, joka hyödyntää Madagaskarin Centella Asiatica -uutetta ihon hyvinvointiin.
Tämä 100 ml face serum on suunniteltu naisille, mutta sen lempeä ja monikäyttöinen koostumus soveltuu kaikille ihotyypeille. Centella Asiatica tunnetaan ihon uudistusta tukevista ja ärsytystä lievittävistä ominaisuuksista.
Tiputinpullo (dropper bottle) mahdollistaa tarkan annostelun ja hygieenisen käytön. Pakkauksessa on 1 kappale (1 pc(s)), joka riittää säännölliseen käyttöön pitkään.
Seerumi kosteuttaa tehokkaasti ja rauhoittaa punoittavaa tai herkistynyttä ihoa; se vahvistaa ihon suojakerrosta ja auttaa ylläpitämään kosteustasapainoa. Hieman kevyempi koostumus imeytyy nopeasti ilman rasvaista jäämää.
Voit käyttää Skin1004 Madagascar Centella Asiatica 100 Ampoule -seerumia aamulla ja illalla puhdistuksen jälkeen, ennen kosteusvoidetta tai auringonsuoja-ainetta. Se sopii myös erinomaisesti hoitojen jälkeen rauhoittamaan ihoa.
Käyttövinkki: annostele muutama tippa pipetillä puhtaalle iholle ja taputtele hellästi imeytymään. Seerumia voi käyttää yksinään tai osana monivaiheista ihonhoitorutiinia lisäkosteutuksena.
Tärkeimmät edut:
Tuote sopii naisille ja kaikille, jotka haluavat tehokasta mutta hellävaraista hoitoa punoitukseen ja kosteuden säilyttämiseen.
Teknisten rajoitteiden vuoksi, Kelkoo ei voi taata kauppiaiden toimittaman informaation täydellisyyttä tai tarkkuutta. Tästä ja Kelkoon toiminnan luonteesta johtuen, Kelkoon sivustolla näkyvissä tiedoissa saattaa ilmetä eroavaisuuksia kauppiaan sivuilla näkyviin tietoihin verrattuna. Tällaisissa tilanteissa kauppiaan sivuilla oleva tieto on oikea. Hinnat sisältävät arvonlisäveron sekä muut mahdolliset maksut. - Learn more